Když knihy, tak jedině od nás

Nabídka publikací - Publikace - ANAG, spol. s r.o.

MEZINÁRODNÍ ZAMĚSTNÁVÁNÍ, VYSÍLÁNÍ A PRONÁJEM PRACOVNÍKŮ 

Cena: 
Dostupnost:  skladem

Množství: 

Autor Rytířová/Tepperová
Objednací číslo A2778
Nakladatel ANAG
ISBN 978-80-7263-732-4
Datum vydání Duben 2012
Počet stran 366
Cena 439,- Kč
Anotace

Publikace se zabývá problematikou práv, povinností a možností při práci v zahraničí nebo pro zahraniční společnosti, např. lokální pracovní smlouvou, vysláním nebo mezinárodním pronájmem pracovní síly.
Zohledňuje všechny důležité právní předpisy
Kniha Mezinárodní zaměstnávání, vysílání a pronájem pracovníků řeší problematiku z hlediska pobytového zákona, zákona o daních z příjmů a předpisů o povinném pojistném s ohledem na příslušné mezinárodní smlouvy, zejména koordinační nařízení EU o sociálním zabezpečení a smlouvy o zamezení dvojímu zdanění.
Důraz je kladen zejména na vzájemnou provázanost jednotlivých oblastí. Velká pozornost je věnována komplexním případovým studiím.
Nepřehlédněte - k dispozici také anglický překlad publikace!
Vzhledem k mezinárodnímu charakteru tématu je velkým přínosem anglická verze publikace, která bude připravena po českém vydání knihy.
Využití této knihy
Publikace Mezinárodní zaměstnávání, vysílání a pronájem pracovníků je určena zejména pro daňové poradce, mzdové účetní, auditory, personalisty, pracovníky finančních oddělení, pracovníky státní správy, studenty ekonomických oborů a dále každého, kdo chce znát své nároky a povinnosti v této oblasti.

« zpět