Když knihy, tak jedině od nás

Nabídka publikací - Publikace - Wolters Kluwer ČR, a.s.

MANAGEMENT - Učíme se od těch nejlepších 

Cena: 
Dostupnost:  skladem

Množství: 

Autor Matula
Objednací číslo WK4597
Nakladatel Wolters Kluwer
ISBN 978-80-7357-732-2
Datum vydání duben 2012
Počet stran 386
Cena  564,- Kč
Anotace

Kniha předního německého odborníka v oblasti managementu klade znepokojivé otázky: Jak si má člověk vysvětlit působivé životní úspěchy tak rozdílných osobností, jako jsou Herbert von Karajan a Madonna, Alexander von Humboldt a Barack Obama, Coco Chanel a Warren Buffett? Jak dokázal Warren Buffett shromáždit majetek, o němž si většina z nás může jen nechat zdát? Jak dokázal Bill Gates vybudovat společnost, která se rychle vypracovala do čela miliardového trhu?
Odpověď zní: všichni tito lidé nebyli jen nadanými umělci, vědci, politiky nebo podnikateli #8722; zároveň byli vynikajícími manažery. Dokázali tak ze svého talentu vytěžit víc než ostatní a díky tomu jsou úspěšní.
Frank Arnold popisuje ve své knize přes 60 osobností z nejrůznějších společenských oblastí. Z jejich vědomostí potřebných k dosažení úspěchu mohou profitovat všichni, protože řízení se týká každého z nás: vedoucích pracovníků na všech úrovních, podnikatelů i osob samostatně výdělečně činných, ale také lidí, jimž záleží na jejich vývoji a kariéře.
Ještě žádná kniha o managementu nebyla napsána tak jasnou a zábavnou formou
Z německého originálu přeložila Alena Nováková.

« zpět