Když knihy, tak jedině od nás

Nabídka publikací - Publikace - Wolters Kluwer ČR, a.s.

Judikatura k rekodifikaci - Změny závazků 

Cena: 
Dostupnost:  skladem

Množství: 

Autor Lavický/Polišenská
Objednací číslo WK14353
Nakladatel Wolters Kluwer
ISBN 978-80-7478-756-0
Datum vydání duben 2015
Počet stran 232
Cena  550,- Kč
Anotace
Nakladatelství Wolters Kluwer vydává další svazek nové řady přehledů judikatury obsahujících rozhodnutí českých, československých a případně i slovenských soudů, která jsou dle názoru autorů použitelná pro právní vztahy řídící se novým občanským zákoníkem.

Předkládaný svazek shrnuje rozhodnutí, ježlze použít jako inspiraci při interpretaci ustanovení občanského zákoníku ohledně změn závazků v osobě věřitele či dlužníka a změn v obsahu závazků. Publikace obsahuje nejen použitelnou judikaturu, ale také stručný úvodní výklad nové právní úpravy, příslušnou část důvodové zprávy a zásadní právní předpisy. Kniha taknení pouhým přehledem judikatury, ale komplexní pracovní pomůckou, soustřeďující veškeré potřebné informace pro práci s judikaturou poté, co nový občanský zákoník nabyl účinnosti.

kolektivního vyjednávání a pracovních vztahů.

Přednáší pro řadu vzdělávacích agentur se zaměřením na výklad pracovněprávních a souvisejících předpisů. Je odborníkem na pracovněprávní judikaturu. Pravidelně publikuje v odborných časopisech, je spoluautorem odborných publikací.

« zpět