Když knihy, tak jedině od nás

Nabídka publikací - Publikace - ANAG, spol. s r.o.

Exekuce srážkami ze mzdy 2016 

Cena: 
Dostupnost:  skladem

Množství: 

Autor Breburda
Objednací číslo A5673
Nakladatel ANAG
ISBN 978-80-7263-998-4
Datum vydání Leden 2016
Počet stran 448
Cena 419,- Kč
Anotace
4. aktualizované vydání
Kniha Exekuce srážkami ze mzdy je nezbytnou příručkou v každé knihovně mzdové účtárny či exekučního úřadu.
 
Nejpřehlednější průvodce problematikou srážek ze mzdy na českém trhu!

Velmi přehledná, systematická, srozumitelným jazykem psaná publikace vymezuje provádění srážek ze mzdy přímo na základě ustanovení zákona, na základě uzavřené dohody o srážkách ze mzdy nebo na základě vedené exekuce srážkami ze mzdy. Zahrnuje rovněž problematiku provádění srážek z jiných příjmů, podrobně rozebírá standardní změnu plátce mzdy z důvodu ukončení pracovního poměru i nestandardní změnu plátce mzdy z důvodu delší pracovní neschopnosti, zabývá se otázkou exekuce vedené na několik plátců mzdy zároveň a dotýká se rovněž tématu insolvence. Poskytuje tak komplexní pohled na problematiku srážek ze mzdy zaměstnance.

S touto knihou snadno zvládne zvládne problematiku srážek ze mzdy každý

Publikace obsahuje více než 100 podrobných příkladů, názorných schémat či přehledných tabulek.

Novinky ve vydání pro rok 2016

Nová publikace pro rok 2016 reaguje na výkladové posuny v oblasti dohod o srážkách ze mzdy podle občanského zákoníku, jež vedou k žádoucímu sjednocení pravidel jednotlivých druhů srážek ze mzdy. Čtenáři jistě ocení rozšíření publikace o komplexní sérii příkladů k specifické exekuci vedené současně u několika plátců mzdy, v níž exekuční orgány regulují výši uplatňovaných nezabavitelných částek.
Samozřejmostí je každoroční aktualizace výpočtu výše srážek, zapracování běžných legislativních změn (letos např. postižení odměn z dohod o provedení práce) a upozornění na případnou související judikaturu.

« zpět