Když knihy, tak jedině od nás

Nabídka publikací - Publikace - ANAG, spol. s r.o.

Průvodce systémem poskytování sociálních služeb 

Cena: 
Dostupnost:  skladem

Množství: 

Autor Janečková/Čiberová/Mach
Objednací číslo A5644
Nakladatel ANAG
ISBN 978-80-7554-009-6
Datum vydání duben 2016
Počet stran 352
Cena 449,- Kč
Anotace
1. vydání
Publikace se věnuje poskytování sociálních služeb z několika různých pohledů. Je proto určena nejen poskytovatelům sociálních služeb, ale i lidem, kteří se chtějí sami postarat o své blízké, a také budoucím i současným uživatelům sociálních služeb.
Kompletní průvodce systémem sociálních služeb

Všechny výše uvedené kategorie osob díky této publikaci zjistí, jaká jsou jejich práva a jaké povinnosti, udělají si představu o tom, jakým způsobem mohou být služby poskytovány a který z druhů služeb je pro konkrétní situace nejvhodnější.

Co v publikaci naleznete

Průvodce systémem sociálních služeb obsahuje návod, jak postupovat v případě komunikace s novým zájemcem o poskytování sociální služby. Měla by řešit, jak s potenciálním klientem jednat, a popsat situace, kdy jej lze odmítnout. Poskytovatelé by zde měli najít návod, jaké náležitosti má smlouva obsahovat, a co by naopak neměla, jak vytvořit vnitřní pravidla atd.
Zároveň je publikace provede úskalími samotného poskytování sociálních služeb a upozorní na nejčastější pochybení. Čtenářům příručka nabídne také celou řadu vzorů.

« zpět