Když knihy, tak jedině od nás

Nabídka publikací - Publikace - Wolters Kluwer ČR, a.s.

Mezinárodní zdanění příjmů. Smlouvy o zamezení dvojího zdanění a zákon o daních z příjmů. 4. vydání 

Cena: 
Dostupnost:  skladem

Množství: 

Autor Sojka/Bartošová/Fekar/Mašek/Nešleha/Vaňousová
Objednací číslo 17161
Nakladatel Wolters Kluwer
ISBN 978-80-7552-688-5
Datum vydání srpen  2017 
Počet stran 360
Cena 569,- Kč
Anotace
Připravili jsme pro vás 4. vydání úspěšné knihy Mezinárodní zdanění příjmů - Smlouvy o zamezení dvojího zdanění a zákon o daních z příjmů, jejíž předchozí vydání napsal Vlastimil Sojka, daňový poradce a jednatel poradenské skupiny KODAP. Nyní k sobě přizval významné spoluautory: Moniku Bartošovou, Pavla Fekara, Jana Maška, Matĕje Nešlehu a Ivanu Vaňousovou.

„Daně si užíváme,“ tvrdí autoři této publikace, která je průvodcem mezinárodním zdaňováním příjmů. Všichni jsou daňovými poradci s bohatou praxí. Právě z ní čerpali, když se snažili čtenářům co nejvíce přiblížit jednu z nejsložitějších oblastí daňového práva a pomoci k jejímu pochopení. Ambicí publikace je nabídnout odpovědi na otázky nebo alespoň inspiraci daňovým profesionálům a také být vstupní branou do problematiky mezinárodního zdanění těm, kdo se s ní teprve seznamují.

Publikace řeší zdanění příjmů českých daňových rezidentů ze zahraničí i zdanění příjmů se zdrojem na našem území, které obdrželi nerezidenti. Je provázena řadou praktických příkladů, upozorňuje na sporné otázky i na zajímavá soudní rozhodnutí.
« zpět