Když knihy, tak jedině od nás

Nabídka publikací - Publikace - C.H.BECK

e-Vzory v anglickém a českém jazyce z oblasti obchodního práva 

Cena: 
Dostupnost:  skladem

Množství: 

Autor Knoblochov/Krejčí
Objednací číslo M28
Nakladatel C.H.BECK
ISBN .
Datum vydání Prosinec 2008
Počet stran .
Cena 1650,-  Kč
Anotace

Nový produkt je připraven jako praktická pomůcka pro všechny, kteří se ve své praxi setkávají s nutností vstupovat do smluvních vztahů se zahraničními (anglicky mluvícími) subjekty a připravují k tomu potřebnou dokumentaci. Jedná se o databázi vzorů z obchodního práva, které jsou přeloženy do anglického jazyka a které pokrývají potřeby běžné obchodní praxe. Překlad byl připraven a korigován anglicky mluvícími právníky, takže obsahuje potřebnou odbornou terminologii. Jednoduché uživatelské prostředí umožňuje práci se vzory přímo v programu, kde si mohou uživatelé vytvářet i databázi vlastních vzorů; možný je samozřejmě i přenos vzorů do externího textového editoru. Uživatelé tak získávají produkt, který v současné době na trhu chybí a který by jim měl usnadnit spolupráci se zahraničními partnery. Vedle advokátů a komerčních právníků produkt jistě ocení i profesionální překladatelé a všichni, kteří se chtějí zdokonalit v právnické angličtině.

Komentář je dílo zkušeného kolektivu složeného především ze soudců a advokátů. Publikace vychází z nejnovějších teoretických poznatků a bohaté literatury.

Publikace je určena především advokátům a právníkům, kteří se pracovněprávní problematikou zabývají, ale ocení ji rovněž studenti i širší odborná a laická veřejnost. 
« zpět